# # # #
 
Sayfalar Geri dön
KULLANIM KOŞULLARI
İhalemerkezi.Net Ülkemizde Tüm Sektörlerde Tüm Kamu İhalelerini Takip eder.

İhalemerkezi.net portalımızda sistem üyesi olan firmalar ve bu firmaların yetkili kişileri tarafından yayınlanması planlanan ürün, firma bilgileri, faaliyet, organizasyon tanıtım bilgileri dışında başka bir içeriğe yer verilmez. İhalemerkezi yukarıda sayılan şartlara ve koşullara tamamıyla ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını her zaman saklı tutar.

YASAKLAMALAR
1-Başka bir kullanıcının forum alanlarını, mesaj bilgilerini ve diğer etkileşimli alanları kullanmasını ya da istediği gibi kullanmasını engellemek

2-Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, her tür ve şekilde iletim dahil olmak üzere; hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalamak ya da iletmek

3-Bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalamak ya da iletmek

4-Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalamak ya da iletmek yasaktır.

5-Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

İHALEMERKEZİ NİN SORUMLULUKLARI
İhalemerkezi ihmal de dahil olmak üzere, ancak bununla da sınırlanmamak üzere, hiçbir koşulda, İhalemerkezi sayfalarının kullanılmasından kaynaklanabilecek doğrudan, dolaylı, rastlantısal, ya da özel sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir.

İhalemerkezi sayfalarını kullanmakla, herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren, ya da yasal olmayan davranışlarından dolayı İhalemerkezi.net in sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız.

İhalemerkezi ilana çıkan Tüm İhaleleri (mad.19)+(madde 21)+(madde 3) %100 Takip edeceğini taahhüt eder.

İhalemerkezi ilana çıkmayan Madde 21 kapsamında yapılan tüm alımları da %100 Takip edeceğini yayınlayacağını taahhüt eder. Bu madde için % 5 hata payımız vardır
Bir ihalenin yayınlanmaması ve tespitin üye firmaca tarafımıza yazılı iletilmesi durumunda İhalemerkezi üye firmaya bedelini iade eder ve kalan süresini ücretsiz kullandırır.

Ancak Kurumların geç işlemi yada elimizde olmayan sebeplerle yaşanacak yayınlayamama ve gecikme gibi durumlardan İhalemerkezi sorumlu olmayacaktır.

ŞİFRELİ SAYFALAR
İhalemerkezi.net in şifreli sayfalarına İHALE BİLGİ SİSTEMİNE ABONE OLMUŞ firmalar erişebilmektedir. Yazılımın içeriği ve karşılıklı sorumlulukların belirlenmesi için ayrıca yazılı sözleşme yapılmamaktadır.

Tüm kullanıcılar bu sayfamızda yer alan koşulları kullanmaya başlamadan önce peşinen kabul etmiş sayılırlar.

YASAKLANMIŞ KULLANIMLAR
İhalemerkezi kullanıcı firmalara sadece kendilerinin kullanabilmesi açısından kullanıcı adı ve şifre verir.
Hiçbir şekil ve surette 2.kurum ve sahışlar bu şifreleri kullanamaz. İhalemerkezi tarafından verilen Kullanıcı adı ve şifrelerin korunması tamamı ile üye olmuş firmaya aittir

İhalemerkezi bu şartlara uymayan üye olmuş firmaların yayınlarını durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.
Bu durumda iptal edilmiş üyeliğin bedeli kesinlikle iade edilmez.

İHALE DÖKÜMANLARININ KULLANIMI İLE İLGİLİ UYARI ve ÇEKİNCE BİLDİRİMİ:
İhalemerkezi.net portalımızda yayınlanan İhale dökümanları ve şartnameleri haber niteliğinde alıntı olup Hukuksal ,idari ve teknik hata veya değişikliklerden İhalemerkezi sorumlu değildir. İlan ve şartnameler tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren ilanda belirtilen ihale gününe kadar yayında kalır. İhale dökümanlarında yapılmış ve yapılacak değişiklikler idare tarafından tarafımıza iletildiği taktirde metinlerde düzeltmeleri yapılmakta ve aboneler konu ile ilgilie-posta yöntemiyle bilgilendirilmektedir. E-Posta nın herhangi bir sebeple tarafınıza ulaşmaması durumunda İhalemerkezi sorumlu tutulamaz

İhalemerkezi olarak, katılmayı düşündüğünüz ihale ile ilgili bilgileri kuruma danışarak teyit etmenizi önemle tavsiye ederiz.

İhalemerkezi yayınladığı bilgi ve dökümanların kullanılmasından kaynaklanabilecek doğrudan, dolaylı, rastlantısal, ya da özel sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Text Reklamlar
Banner Reklamlar